KONST / Litografier / Färglitografi 14632192
nr 1463 2192
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 36/100, daterad 1992. Färglitografi, bildmått: 42x73, yttermått inklusive ram: 57x87 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:35:14
25/4 11:49:39
25 apr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson